Arrow uzavřela distribuční smlouvu na produkty Citrix pro Slovenskou republiku

Citrix Workspace

Globální dodavatel informačních technologií společnost Arrow Electronics uzavřela distribuční smlouvu pro Slovensko se společností Citrix. Na jejím základě bude možno na tomto trhu nabízet technologie pro digitální pracoviště. V rámci smlouvy bude společnost Arrow dodávat kompletní spektrum produktů Citrix, které pomáhají vytvářet bezpečná unifikovaná digitální pracoviště kdekoli, kde je potřeba práci vykonávat.

Citrix prostřednictvím svých produktů poskytuje uživatelům jednotné pracovní prostředí a jeho unifikovaná IT platforma zabezpečuje, spravuje a monitoruje různorodé technologie ve složitých hybridních a cloudových prostředích.

“Vzhledem k vývoji v posledních letech jsou už dnes pozitivní dopady flexibilního pracovního prostředí všeobecně známé a akceptované, a to jak organizacemi, tak i jejich zaměstnanci,” vysvětluje Vladimír Střálka, Country leader pro Slovensko společnosti Citrix. “Zaměstnanci vidí pozitivní vliv unifikovaného IT na jejich pracovní zapojení, spolupráci a produktivitu, ale také na rovnováhu jejich pracovního a osobního života, psychické zdraví a celkově na pracovní prostředí. Práce už není jen nějaké místo, kam se chodí, Citrix technologie pomáhá dodávat veškeré přínosy hybridní práce, které všichni zaznamenáváme.”

Ačkoliv se v mnoha státech v Evropě již organizace vrátily k práci v kancelářích, hybridní práce je v postpandemickém světě nově přijímaným standardem, jak je mnoho úkolů a projektů realizováno.

“Díky úzké spolupráci se společností Citrix pomůže Arrow slovenským organizacím zapojit jejich zaměstnance do práce kdekoli, kde se nacházejí,” vysvětluje Boris Nevrlý, generální ředitel divize Arrow ECS v České republice a Slovenské republice. “Společnost Arrow disponuje infrastrukturou, která bude schopna zahrnout více obchodních partnerů, společně s Citrix dokáže dodávat bezpečné technologie pro výkonné a efektivní hybridní pracovní prostředí a již se těšíme na spolupráci.”

Produkty Citrix jsou prostřednictvím Arrow Electronics na Slovensku k dispozici od 1. 4. 2022.

TZ

Související články

Leave a Comment