Personální změny u distributora SWS a. s.

Nové personální změny ve společnosti SWS a. s.

Roman Kalivoda byl ve společnosti SWS a.s. jmenován do funkce ředitele nákupu. V nové pozici je zodpovědný za strategický rozvoj a vedení oddělení nákupu, jednání s novými i současnými dodavateli za účelem navázání, udržení dobrých obchodních vztahů a bude se starat o interní produktovou strukturu. Do nové pozice postupuje z dosavadního postu Unit Managera, ve kterém řídil tým produktových managerů. Ve společnosti pracuje od roku 2005, kdy nastoupil po ukončení studia na vysoké škole.

Do funkce obchodní ředitelky společnosti SWS a. s. byla jmenována Martina Vlčková. Na nové pozici je jejím cílem zodpovědně řídit vztahy s dodavateli i zákazníky, koordinovat obchodní a prodejní strategii a sladit cíle společnosti s potřebami IT trhu. Ve firmě SWS a. s. působí více než 18 let, kde prošla různými vedoucími pozicemi. V předchozím postavení Business Development Managera se starala mimo jiné o rozvoj a podporu obchodních příležitostí, podílela se na přípravě obchodních plánů a má bohaté zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů a marketingu.

Novým ředitelem prodeje ve společnosti SWS se stal Petr Lipner. Jeho cílem je systematicky rozvíjet a upevňovat vztahy a jednání s resellery. Do jeho kompetence spadá vedení a motivace obchodního týmu SWS, péče o stávající obchodní partnery stejně jako vyhledávání nových příležitostí pro rozšíření distribučních aktivit firmy. Do společnosti SWS nastoupil v roce 2012 a doposud působil na pozici vedoucího obchodního oddělení. Má za sebou dlouholeté obchodní zkušenosti z oblasti rozvoje obchodu, které získal v předchozích IT firmách.

TZ

Související články

Leave a Comment