Na náš trh vstupuje značka mobilních telefonů TECNO

značka mobilních telefonů TECNO

Na náš trh oficiálně vstupuje společnost TECNO, značka chytrých telefonů, která poskytuje spotřebitelům nejnovější chytré telefony ve více než 70 zemích po celém světě. Na českém trhu společnost TECNO představí hned dvě řady chytrých telefonů.

TECNO je prémiová značka chytrých telefonů a zařízení AIoT společnosti TRANSSION Holdings. Heslem značky TECNO je „Stop At Nothing” (Nezastavit se před ničím).

Společnost TECNO úspěšně rozšířila své podnikání z Afriky na více než 80 000 maloobchodních sítí po celém světě, a to především díky své strategii „myslet globálně, jednat lokálně”. Ta se zaměřuje na globální rozvíjející se trhy a uspokojuje skutečné potřeby spotřebitelů. S více než 400 globálními partnery buduje pozitivní spolupráce, čímž vytváří silný a robustní partnerský ekosystém.

Portfolio společnosti TECNO zahrnuje chytré telefony, tablety, chytrá zařízení a zařízení AIoT, která jsou pro spotřebitele dostupná na více než 70 trzích všech světových kontinentů. K těmto trhům se právě připojuje Česká republika a Slovensko.

TZ

Související články

Leave a Comment