Dell změnil a dal nový název svému partnerskému programu

Společnost Dell Technologies upravila svůj partnerský program. Z Dell EMC Partner Program je nyní Dell Technologies Partner Program. Partnerům značky poskytuje konkurenční výhodu pro lepší obchodování s transformačními řešeními ve větším rozsahu. Nový vývojový stupeň programu zjednodušuje zapojení partnerů do křížového prodeje a nákupu produktů a řešení všech značek skupiny Dell Technologies.

„Naši partneři nás požádali, abychom usnadnili obchodování s celým portfoliem společnosti Dell Technologies, takže se toto přání stalo naší nejvyšší prioritou. Díky tomu, že naši partneři získají jasný plán a investují do školení a vývoje, umožní jim to uzavřít ještě více obchodních kontraktů a dále rozvíjet své podnikání. V únoru jsme oznámili, že řešení VMware zakoupená prostřednictvím společnosti Dell budou započítávána do požadavků pro jednotlivé úrovně programu Dell EMC Partner Program. Dnes tuto výhodu rozšiřujeme na veškerý prodej produktů od strategicky přidružených firem uskutečněný prostřednictvím programu Dell Technologies Partner Program,“ uvedl Joyce Mullen, prezident pro globální distribuci a řešení OEM a IoT společnosti Dell Technologies.

Investice do vzdělávání
Ovládání správných dovedností pro prodej a nasazování inovativních řešení představuje pro partnery klíčový způsob, jak odlišit své schopnosti na trhu. Společnost Dell Technologies oznamuje dva nové odznaky pro řešení, které zahrnují již zavedené certifikace a potvrzují rozsah schopností v oblasti podpory a nasazování v rámci řešení. Nové odznaky pro řešení jsou určeny pro platformu Dell Technologies Cloud Platform a infrastrukturu Dell Technologies Virtual Desktop Infrastructure.

V rámci programu Dell Technologies Partner Program společnost oznamuje novou kompetenci pro cloudová řešení, která bude podporovat nově oznámené řešení Dell Technologies Cloud. Kompetence se bude skládat z odznaku Dell Technologies Cloud Platform a několika dalších certifikací, včetně kompetence k poskytování služeb pro zařízení VxRail. Mnozí z partnerů získali tuto kompetenci v loňském roce, takže již mají základní certifikace pro nasazování, a mohou tak rychleji dosáhnout této nové kompetence pro cloudová řešení. Úplné požadavky na certifikaci kompetencí pro cloudová řešení budou oznámeny ve třetím čtvrtletí.

Související články

Leave a Comment