Arrow nabízí prémiovou podporu poskytovatelům cloudových služeb Microsoftu

cloud

Společnost Arrow Electronics uvedl prémiové služby podpory pro Microsoft cloud. Cílem je pomoci partnerům využít ověřených metod a know-how při transformaci jejich tradičního obchodního modelu směrem k přijetí cloudu.

Obchodní partneři společnosti Arrow si mohou vybrat ze dvou forem prémiové podpory. Buď mohou prémiovou podporu využít pro rozvoj svých vlastních kompetencí, anebo mohou tyto služby přímo nabídnout koncovým zákazníkům. Oba balíky služeb se vyznačují těmito třemi charakteristikami:

Expertní podpora: Rychlý přístup ke specializovaným týmům podpory Arrow s multioborovým zaměřením.
Proaktivní služby: Cílené zdroje podpory se poskytují průběžně, začínají již u samotného počátku projektu, přes prověření konceptu až po implementaci cloudového řešení.
Partnerská obchodní podpora: Přístup ke specialistům na technickou komunikaci se zákazníky (customer success managers), kteří pomáhají začlenit prvky cloudových řešení do prodeje a realizace partnerských řešení a pomáhají zavádět strategie s cílem rozšířeného použití cloudu.

„Díky rozsáhlé spolupráci se společností Microsoft se nám podařilo vytvořit speciální nabídku pro naše partnery. Začlenili jsme do cloudových produktů Microsoftu naše služby s přidanou hodnotou, a tím jsme tuto nabídku posunuli na kvalitativně vyšší úroveň,“ řekl Alexis Brabant, vicepresident divize Arrow ECS pro obchod v regionu EMEA. „Tato kombinovaná nabídka dvou vedoucích světových technologických společností podpoří obchodní partnery v každé fázi jejich cesty směrem ke cloudovým technologiím a řešením.“

Abdi Elmi, manažer pro nepřímé distribuční kanály v západní Evropě ve společnosti Microsoft, uvedl: „Firmám v distribučním řetězci se dnes otevírá řada příležitostí rozšířit své podnikání o cloudová řešení, řešení pro internet věcí, řešení na bázi umělé inteligence a související služby. Společnost Arrow pomáhá svým partnerům prosadit se v těchto obchodních iniciativách tím, že prodává a marketingově podporuje cloudová řešení Microsoftu na bázi svých služeb s přidanou hodnotou, dedikovaných týmů a znalostí. Prémiové služby podpory nyní posunují nabídku Arrow a Microsoftu na novou úroveň. Pro zákazníky to může být další zásadní důvod pro přechod ke cloudovým technologiím.“

Arrow pomáhá vedoucím světovým technologickým dodavatelům a jejich distribučním partnerům akcelerovat obchodní růst, zvyšovat profitabilitu a připravit se na budoucnost na rychle se měnícím IT trhu. Poskytovatelé cloudových technologií a řešení spoléhají na Arrow v oblasti vytváření obchodních příležitostí, rozšíření obchodního pokrytí a zjednodušení svých procesů.

Související články

Leave a Comment