Arrow Electronics podepisuje celoevropskou distribuční smlouvu se společností Secureworks

Secureworks

Globální poskytovatel technologií Arrow Electronics podepsal celoevropskou distribuční smlouvu s globální kyberbezpečnostní společností Secureworks, díky které nabídne ve svém evropském distribučním kanálu komplexní portfolio softwaru a služeb poskytujících škálovatelná a komplementární bezpečnostní řešení.

Spolupráce mezi společnostmi Arrow a Secureworks má za cíl poskytnout podnikům schopnost digitalizovat, a to bezpečně. Jako lídr v oblasti softwarových bezpečnostních řešení poskytne Secureworks společnosti Arrow efektivní způsob, jak uspokojit rostoucí poptávku zákazníků po zajištění kybernetické bezpečnosti.

Vzhledem k tomu, že v organizacích roste z důvodu digitalizace technická komplexnost, narůstá neustále počet koncových bodů a aplikací, které jsou otevřené hrozbě kybernetického útoku – zejména v cloudových prostředích a v síťové infrastruktuře. Je nezbytně nutné, aby byla digitální transformace chráněna před těmito vyvíjejícími se hrozbami a zároveň umožňovala organizacím inovovat a růst.

Společnost Secureworks spojila své síly se společností Arrow pro její schopnosti rozvoje distribučního kanálu a podpory prodeje. Obchodní partneři, kteří se zapojí do Secureworks Global Partner Programu, získají přístup k hodnotným partnerským výhodám, jako jsou registrace dealů, alokace leadů, jasná pravidla zapojení a finanční výhody, pokud jsou povoleny. Obchodní partneři mohou také požádat o fondy na rozvoj marketingu.

Produkty a služby dostupné prostřednictvím nové distribuční smlouvy zahrnují Secureworks Taegis XDR (Extended Detection and Response), Secureworks Taegis ManagedXDR, Secureworks Taegis VDR a Secureworks Incident Management Retainer pro proaktivní a nouzové reakce na incidenty.

TZ

Související články

Leave a Comment