Acronis Cyber Protect Cloud posiluje ochranu firemních e-mailů

Acronis Cyber Protect Cloud posiluje ochranu firemních e-mailů

Acronis posílil v poslední aktualizaci své MSP platformy Acronis Cyber Protect Cloud ochranu firemní elektronické pošty. V rámci balíčku Advanced Email Security jsou nyní k dispozici vylepšený centrální panel pro efektivnější rozhodování, skenování odchozích e-mailů, přehlednější správa blokovaných souborů a řada dalších inovací.

Acronis„Podle poslední zprávy Acronis Cyberthreats Report z konce loňského roku jsou za nejvíce kybernetických útoků zodpovědné phishingové e-maily, které tvoří 76 % všech e-mailových útoků,” řekl Štěpán Bínek, manažer prodeje cloudových řešení Acronis ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Také další údaje dosvědčují, že hackeři stupňují své útoky na uživatele podnikové elektronické pošty. Proto Acronis posiluje svůj balíček Advanced Email Security o další bezpečnostní vrstvy, které umožní poskytovatelům MSP služeb snížit rizika napadení u svých zákazníků.”

K hlavním aktualizacím v rámci Advanced Email Security patří:

  • Skenování odchozí pošty v Microsoft 365. Snižuje riziko poškození reputace skenováním a eliminací škodlivých odchozích e-mailů z firemních poštovních schránek. Díky tomu se vylepšení rovněž dočkala ochrana příchozí pošty přesnější analýzou komunikace s externími subjekty.
  • Detailnější přehledy s vylepšeným dashboardem. S novými přehledy a widgety v centrálním panelu mají administrátoři k dispozici přesnější informace potřebné ke svému rozhodování a účinnější ochraně zákazníků.
  • Správa blokovaných souborů. Umožňuje rychle vytvořit firemní pravidla pro zacházení se soubory v příchozí poště přesně na míru konkrétního zákazníka a přidávat je na blocklist, případně allowlist.
  • Historie skenování. Umožňuje sledovat historii detekce incidentů v rámci celého životního cyklu skenování, přičemž zefektivňuje a zkracuje celý proces a v konečném důsledku zvyšuje úroveň bezpečnosti.
  • Rychlejší provisioning s API skenováním pro Microsoft 365. Snižuje náklady na dodávky MSP služeb pro zabezpečení elektronické pošty v prostředí Microsoft 365 s pomocí flexibilnější škálovatelnosti a rychlejšího a snazšího provisioningu.

Související články

Leave a Comment