Tým TD SYNNEX posílila marketingová manažerka Zuzana Plzenská

Zuzana Plzenská

Na pozici marketingové manažerky TD SYNNEX Czech Republic nastoupila počátkem února Zuzana Plzenská. Přebírá zodpovědnost za marketingovou strategii společnosti a za řízení všech marketingových i komunikačních aktivit.

„Zuzana přichází s bohatými zkušenostmi z nadnárodních IT společností. Pevně věřím, že je zužitkuje ve prospěch TD SYNNEX, v projektech podpory našeho produktového portfolia i prezentaci přidané hodnoty, kterou partnerům a jejich prostřednictvím i koncovým uživatelům přinášíme. Vítám Zuzanu, která se stává důležitou posilou našeho týmu, a přeji jí hodně úspěchů v novém zaměstnání,“ uvedl generální ředitel TD SYNNEX Pavel Salák.

V pozici marketingové manažerky zodpovídá Zuzana Plzenská za kompletní firemní marketingovou strategii a její realizaci. V úzké spolupráci s obchodními týmy a vendory bude realizovat marketingové kampaně na podporu prodeje a rozvíjet vztahy s partnery i celou IT komunitou. Jde přitom jak o centrální strategické projekty TD SYNNEX, tak dílčí aktivity jednotlivých divizí. K její pracovní náplni bude patřit rovněž online marketing a řízení aktivit na sociálních sítích.

Zuzana Plzenská má dlouholeté zkušenosti z B2B marketingu a komunikace v prostředí velkých IT společností s mezinárodní působností. Zastávala seniorní marketingové pozice například ve společnostech Sabris (poskytovatel IT služeb na platformě SAP, OpenText a Microsoft v regionu CEE) nebo OpenText (kanadský poskytovatel řešení pro správu podnikových informací) a jejich partnerů.

Zuzana Plzenská má dvě děti, ve volném čase ráda sportuje, věnuje se například turistice, inline bruslení nebo skialpinismu.

TZ

Související články

Leave a Comment