wefree získalo certifikaci Apple Certified Support Professional a je součástí Apple Consultants Network

wefree Apple Certified Support Professional

Společnost wefree, člen technologické skupiny eD group, se stala součástí sítě profesionálů značky Apple. Získala totiž certifikaci Apple Certified Support Professional a oficiálně se tak zařadila mezi odborné poskytovatele služeb pro firemní klienty v síti Apple Consultants Network.

Certifikace Apple Certified Support Professional je jakýmsi osvědčením kvality nabízených služeb. Pro její získání firma dokládá hluboké znalosti Apple systémů a zkušenosti s implementací produktů.

„Úspěšně jsme absolvovali náročné testy potřebné k získání certifikace a jsme moc rádi, že jsme se stali součástí sítě odborníků Apple Consultants Network. Bereme to jako potvrzení toho, že svou práci děláme dobře,“ vyjádřil se k certifikaci Jan Tůma, jednatel wefree. Získáním certifikace se společnost oficiálně zařadila do sítě Apple Consultants Network. K té nyní patří teprve jako druhý subjekt v Česku a na Slovensku.

Konzultanti v síti pomáhají malým a středním firmám s určením nejlepší technologie pro jejich potřeby, s nastavením i podporou IT řešení. „Jako certifikovaní Apple konzultanti pomůžeme nejen s nákupem Apple produktů, ale také s implementací, správou a financováním. Největší odměnou pro nás jsou spokojené firmy a jejich zaměstnanci,“ uzavřel Jan Tůma.

TZ

Související články

Leave a Comment