Tech Data bude v Evropě nabízet softwarová řešení od Digitate

Digitate The Autonomous Enterprise Software

Společnost Tech Data oznámila uzavření nové evropské dohody se společností Digitate, jež je předním poskytovatelem autonomního podnikového softwaru. Díky této dohodě mají všichni partneři v Evropě příležitost nabízet kompletní portfolio řešení Digitate založených na softwarové platformě ignio. Nejvýznamnějším produktem v nabídce je umělá inteligence pro IT operace (AIOps). Jedná se o jedno z šesti řešení Digitate, ke kterým partneři získají přístup.

Gartner předpovídá, že do roku 2023 bude více než 40 % týmů odpovědných za provoz IT a infrastrukturu ve velkých podnicích používat automatizaci rozšířenou o umělou inteligenci, přičemž jasnou volbou pro řadu společností se stane strojové učení. Společnost Tech Data vybudovala komplexní portfolio nástrojů pro analýzu dat, jež partnerům pomohou využít této příležitosti. Nabízí také profesionální podporu od místních specialistů na data a řešení pro IoT, metodiku Solutions Factory a programy Practice Builder.

Řešení ignio od společnosti Digitate využívá umělou inteligenci (AI) a strojové učení (ML) k tomu, aby týmy starající se o provoz informačních technologií získaly přehled, na jehož základě budou moci vytvářet předpovědi, předcházet problémům a rizikům a v případě potřeby je velmi rychle vyřešit. Tato softwarová platforma dokáže rychle identifikovat a automaticky napravovat incidenty, chyby a selhání informačních technologií, aniž by bylo potřeba do procesu zapojovat lidský faktor.

Akhilesh Tripathi, výkonný ředitel společnosti Digitate, řekl: „Ignio je perfektní softwarové řešení pro progresivní organizace. Nabízí bezkonkurenčně rychlou návratnost investic a nevšední možnosti růstu. Díky tomu přitahuje pestrou škálu distribučních a technologických partnerů, mezi něž patří také společnost Tech Data. Velmi nás těší, že se nám podařilo navázat spolupráci právě se společností Tech Data. Jsme přesvědčeni, že platforma ignio skýtá pro všechny partnery obrovský potenciál.“

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment