Společnost Arrow Electronics uzavřela smlouvu se společností AvePoint pro region EMEA

Office 365 admin

Společnost Arrow Electronics oznámila, že uzavřela smlouvu se společností AvePoint, poskytovatelem pokročilých platforem SaaS a správy dat, pro celý region EMEA, aby mohla nabízet její řešení SaaS pro zabezpečení spolupráce prostřednictvím své cloudové platformy pro poskytování a správu ArrowSphere.

Řešení AvePoint jsou určena pro obchodní partnery, jako jsou prodejci s přidanou hodnotou (VAR) a poskytovatelé manažovaných služeb (MSP), kteří pomáhají zákazníkům migrovat, spravovat a chránit jejich systémy pro spolupráci, včetně Microsoft 365, Google Workspace a Salesforce. Technologie AvePoint pomáhá koncovým uživatelům překonat složité problémy spojené s transformací, správou a dodržováním předpisů v cloudu.

„Nárůst nástrojů pro digitální spolupráci urychlil potřebu snadno nasaditelných a robustních řešení pro správu dat,“ řekl Alexis Brabant, vicepresident prodeje divize Arrow pro podniková IT řešení v regionu EMEA. „V Arrow se snažíme pomáhat svým zákazníkům rozvíjet jejich cloudové podnikání a AvePoint se skvěle hodí našim stávajícím prodejcům řešení Microsoft a MSP, kteří mohou rychle nakupovat a nasazovat bezproblémová řešení SaaS podnikové úrovně.“

AvePoint umožňuje obchodním partnerům maximalizovat návratnost investic tím, že zajišťuje shodu s předpisy, zabraňuje ztrátě dat a umožňuje kontinuitu podnikání jejich koncových zákazníků. Nedávno získal AvePoint Cloud Backup, jedno z jeho řešení zabezpečení spolupráce, diferencované hodnocení – nejvyšší možné skóre – v rámci zprávy Forrester New Wave: SaaS Application Data Protection, Q4 2021 v kritériích zálohování pro Microsoft 365, Google Workspace a Salesforce. Tento úspěch potvrzuje rozhodnutí společnosti Arrow zařadit AvePoint do své oceňované platformy pro poskytování a správu cloudových služeb.

„Digitální hrozby dramaticky vzrostly a navzdory uvědomění si naší nové reality je mnoho společností stále zranitelných,“ řekl Jason Beal, senior viceprezident pro globální obchodní kanál a partnerské ekosystémy ve společnosti AvePoint. „Vidíme velkou příležitost, jak prostřednictvím naší nové spolupráce s Arrow pomoci většímu počtu partnerů ochránit jejich koncové zákazníky, vybavit je bezpečnostními nástroji pro spolupráci a zároveň realizovat ekonomické příležitosti, které před nimi stojí.“

Společnost AvePoint, která se zaměřuje na globální expanzi, využije svého vztahu se společností Arrow k navázání spolupráce s novými evropskými obchodními partnery prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere, která zjednodušuje provozní složitost poskytování hybridních multicloudových řešení a služeb. Tato platforma zahrnuje všechny přední poskytovatele hyperskalárních služeb a tisíce veřejných a soukromých nabídek IaaS, PaaS, SaaS a cloudového softwaru.

TZ

Obrázek: avepoint.com

Související články

Leave a Comment