Sophos kupuje Refactr

What is Refactr

Sophos oznámil, že získal společnost Refactr, která vyvíjí a prodává univerzální platformu pro automatizaci DevSecOps, jež překlenuje propast mezi DevOps a kybernetickou bezpečností. Refactr sídlí v Bellevue ve státě Washington, je v soukromém vlastnictví a svoji činnost zahájila v roce 2017.

Akvizicí společnosti Refactr chce Sophos optimalizovat své řešení Managed Threat Response (MTR) a Extended Detection and Response (XDR) o možnosti automatizace odpovědí na kybernetické události (SOAR). Možnosti SOAR rovněž Sophosu pomohou více automatizovat jeho adaptivní ekosystém kybernetické bezpečnosti, který je základem všech jeho produktů a služeb, Threat Intelligence a datového jezera.

Týmy DevOps a bezpečnostní týmy pokračují v zavádění přístupů “IT-as-Code” ve správě svých prostředí a schopnost platformy Refactr automatizovat kterýkoli z těchto procesů jim umožňuje jednoduše škálovat. Týmům DevOps umožnuje platforma Refactr například rozšířit stávající pracovní postupy kontinuální integrace, doručování a nasazování (CI/CD), týmy kybernetické bezpečnosti pak při své práci oceňují vizuální nástroj drag & drop builder. Platformu Refactr využívají přední zákazníci jak v soukromém, tak i vládním sektoru, včetně například Centra pro internetovou bezpečnost nebo Platform One amerického letectva.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment