Schneider Electric obdržel cenu Energeticky účinné řešení roku 2022

Schneider Electric obdržel cenu Energeticky účinné řešení roku 2022

Společnost Schneider Electric získala na Greek Energy Mastering Awards ocenění Energeticky účinné řešení roku 2022 za úspěšné projekty pro tzv. Smart Cities. V kategorii „Energeticky účinné a úsporné produkty, technologie a služby“ obdržela cenu za rozvaděč bez SF6 s názvem SM AirSeT pro vysoké napětí. Nejnovější řešení SM AirSeT, poháněné čistým vzduchem, umožňuje průmyslu omezit dopad na životní prostředí, a zároveň optimalizovat provoz. Díky dostupnosti a spolehlivému výkonu těchto dlouho očekávaných čistých technologií je nedávno revidované nařízení EU o F-plynech dosažitelnější.

SM AirSeT je zelené, digitální VN zařízení AIS navržené speciálně pro komerční a průmyslové budovy a kritickou infrastrukturu. Technologie je úspěšně otestována v mnoha energetických společnostech i budovách zákazníky jako jsou například E.ON ve Švédsku, GreenAlp ve Francii, EEC Engie v Nové Kaledonii a Azienda Trasporti Milanesi v Itálii.

Greek Energy Mastering Awards 2022 oceňuje osvědčené postupy v oblasti využívání energie ve snaze o udržitelnou energetickou budoucnost. Vítězové jsou vybíráni podle schopnosti motivovat zákazníky k neustálému zlepšování v oblasti energetické a environmentální. Dalším rozhodujícím faktorem je zvyšování energetické účinnosti a současně snižování provozních nákladů.

TZ

Související články

Leave a Comment