Sada volantu a pedálů pro PC a Xbox Thrustmaster T248

Thrustmaster T248

Thrustmaster T248 je závodní volant oficiálně licencovaný pro Xbox Series X|S, Xbox One, navržený pro všechny hráče, kteří hledají výkon a zážitek a chtějí se osvobodit od klávesnice, myši nebo gamepadu nebo zlepšit své dovednosti poté, co začali s volantem pro začátečníky. Je kompatibilní s PC.

Thrustmaster T248

 

Displej na palubní desce

Volant T248 nabízí výběr z více než 20 různých zobrazení na své vestavěné obrazovce: manuální nastavení řady nastavení (výběr typu Force Feedback, úhel natočení kola atd.) nebo uživatelská volba telemetrických informací (převodový poměr, RPM, hráčův nejlepší čas kola atd.).

Zpětná vazba dynamické síly

T248 obsahuje 3 typy Force Feedback (včetně přednastavení), kompatibilní se všemi hrami a upravitelné za běhu přímo na volantu:

 • FFB 1: Force Feedback 100% úměrná síle požadované hrou.
 • FFB 2: vylepšená Force Feedback pro lepší kontrolu smyku.
 • FFB 3: vylepšená Force Feedback, která uživatelům umožňuje jasně cítit všechny závodní efekty z trati (obrubníky, smyk mimo trať atd.).

Thrustmaster T248

 

Systém hybridního pohonu nové generace

Thrustmaster T248 poskytuje hráčům extra výkon (až o 70 % více výkonu než u předchozího hybridního závodního volantu Thrustmaster, TMX) a díky své intenzitě dominuje závodním tratím.

Vynikající jízdní vlastnosti, které tento hybridní systém umožňuje, zabraňují neintuitivním pocitům a problémům s třením, které se běžně vyskytují u závodních volantů bez součásti řemenového pohonu.

25 akčních tlačítek

Včetně 2 dvoupolohových kodérů (nahoru a dolů) umístěných na koncích centrálních paprsků volantu, T248 obsahuje téměř dvakrát tolik akčních tlačítek než předchozí závodní volant Thrustmaster (řada TMX).

Tato rozsáhlá řada fyzických a virtuálních tlačítek umožňuje uživatelům mít vždy spoustu možností, pokud jde o přiřazení závodních ovládacích prvků, v jakémkoli typu hry.

Magnetické řadicí páky

Thrustmaster logoDíky magnetické technologii H.E.A.R.T umožňují řadicí páky T248 superrychlé řazení s jasným a přesným pocitem aktivace (doba odezvy 30 ms), aby se předešlo chybám při řízení.

Tato patentovaná technologie, založená na bezkontaktním systému magnetů bez jakéhokoli tření, také umožňuje bezprecedentní životnost produktu v dlouhodobém horizontu – dokonce i při nejintenzivnějších herních sezeních.

Sada magnetických pedálů

Sada magnetických pedálů T3PM poskytuje skutečně výjimečnou přesnost na tisícinu sekundy a umožňuje také 4 režimy tlaku na brzdový pedál.

Díky zcela plynulému pohybu a vyhýbání se ztrátě přesnosti v průběhu času, kterou zažívají standardní sady pedálů na bázi potenciometrů, představuje T3PM obrovský, výrazný skok vpřed jak z hlediska všestrannosti, tak odezvy ve hře.

Thrustmaster T248

 

Kompatibilita

Seznam kompatibilních her na PC a konzoli Xbox pro Thrustmaster T248 je k dispozici na webu technické podpory Thrustmaster a je pravidelně aktualizován.

Specifikace:

Volant a základna
Šířka: 280 mm
Hloubka: 300 mm
Výška: 280 mm
Váha: 2 700 g

Sada pedálů
Šířka: 300 mm
Hloubka: 370 mm
Výška: 210 mm
Váha: 3000 g

Obsah balení:

 • Volant a základna T248
 • Sada pedálů T3PM
 • 48W zdroj + napájecí kabel
 • Systém uchycení + šrouby
 • USB kabel
 • Imbusový klíč
 • Rychlý návod
 • Informační leták o záruce

Související články

Leave a Comment