Regionální ředitelkou Axis Communications pro východní Evropu je Anna Arwindi

Anna Arwindi

Společnost Axis Communications představuje změnu na pozici regionálního ředitele pro oblast, která zahrnuje 28 států východní Evropy, Turecko, Rusko a Společenství nezávislých států. Od nového roku do této funkce nastupuje Anna Arwidi.

Anna Arwidi spolupracovala s Axis Communications od roku 2013 ještě ve službách partnerské společnosti Cognimatics AB, která úspěšně zaváděla videoanalýzy v rámci globálních projektů pro optimalizaci maloobchodu. Ta se v roce 2016 stala součástí Axis Communications a Anna Arwidi působila na vedoucích obchodně-manažerských pozicích pro strategický rozvoj maloobchodu a měla na starosti spolupráci s významnými globálními partnery v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). Celkově má více než 20 let zkušeností s prací v oblasti rozvoje trhu a podnikání ve společnostech všech velikostí – od malých podniků až po společnosti globální.

„Oblast východní Evropy představuje pro Axis Communications vzrušující rozvíjející se trh a co do rozlohy zaujímá ve světovém měřítku přední pozici. I přes poslední dva roky poznamenané pandemií jsme byli svědky, že se objevilo několik skvělých příležitostí k růstu, a díky naší silné a rozšiřující se partnerské síti a řadě inovativních řešení se cítím šťastná, že jsem se připojila k tak silnému týmu v tak zajímavou dobu,“ říká Anna Arwidi o své nové pozici.

Silnou stránkou společnosti Axis je podle Anny Arwidi zaměření na inovace, zlepšování a odhodlání dodržovat hodnoty, jakými jsou udržitelnost, důvěryhodnost a vysoký etický standard.

Svůj volný čas Anna věnuje své rodině, aktivnímu pohybu, předávání svých zkušeností v rámci seminářů a čtení knih.

TZ

Související články

Leave a Comment