První setkání eD Profi s Milošem Knorem

edprofi

Nová partnerská síť distributora eD system má za sebou první akci pro české partnery. Navštívilo ji 207 účastníků, kteří ve vinařské oblasti jižní Moravy zhlédli 15 odborných přednášek i hodinovou stand-up comedy show.

Úvodní přednášky v mikulovském hotelu Galant se ujal marketingový ředitel eD system Daniel Vondráček, který všem zúčastněným představil novou partnerskou síť prodejců IT a komunikační techniky: „eD Profi vzniklo na počátku dubna sloučením české sítě Klikman a slovenské Digipro. Značka tak zastřešuje více než 260 prodejen v České republice i na Slovensku,“ uvedl Daniel Vondráček. Partnerům představil pilotní kampaň na podporu značky ve vybraných regionech a nastínil směřování sítě.

Po úvodním slovu následovaly tři bloky přednášek a prezentace novinek v portfoliích 27 IT výrobců, jako jsou Lynx, HP, Samsung, Meizu, NEC nebo Canon.

„IT odborníky večer u mikrofonu vystřídali komici Miloš Knor, Adéla Elbel a Pavel Tomeš, kteří publikum rozesmáli hodinovou stand-up show,“ sdělilaorganizátorka akce Martina Brauner s tím, že atmosféru jižní Moravy si pak účastníci akce vychutnali ve sklípku během degustaci vín.

Související články

Leave a Comment