Přenosný Full HD monitor Philips 161B1P3302D

Přenosný Full HD monitor Philips

Monitor Philips 161B1P3302D je ideální a stylový společník na cestu. Nabízí dva USB-C porty, antireflexní displej a vstup pro audio. Využijete ho nejen při práci, ale také třeba na hraní her při připojení vašeho mobilního telefonu.

Při rozbalení krabice v balení najdete displej, kabel, rychlý návod a jednoduchý obal – obálku z netkané textilie.

Přenosný Full HD monitor Philips 161B1P3302D portyPo levé straně stojanu přenosného displeje najdete tlačítko power pro zapnutí a vypnutí monitoru, výstup pro sluchátka (jack) a dva USB-C porty. Na zadní straně vpravo naleznete tři tlačítka, kterými obstaráte veškerá nastavení.

Monitor má černou barvu, je lehký, váží jeden kilogram, a díky přenosnému designu se dobře hodí pro umístění do aktovky nebo batohu pro 15,6palcový (úhlopříčka 39,6 cm) displej. Antireflexní úprava brání odleskům.

Philips 16B1P3302D má víceúhlový stojan, který lze naklonit od 0 do 90 stupňů. Nabízí pozorovací úhly 170/170 stupňů a technologii IPS LED pro snadné sledování téměř z jakéhokoli místa. Monitor má 16:9 Full HD rozlišení a nabízí technologii SmartImage pro vysoce kontrastní a optimalizovatelný obraz na obrazovce. Také je vybaven režimy EasyRead a LowBlue, které snižují únavu očí a umožňují snadné čtení.

Obnovovací frekvence monitoru je 75 Hz. Odezva, která je důležitá zejména při hraní her, je 4ms.

Dual USB-C nabízí dva porty na boční straně monitoru a každý kabel USB-C lze zapojit a používat současně. Tyto porty mají několik funkcí, jako je nabíjení, prezentace a snadné nastavení se dvěma obrazovkami.

Philips logoS ohledem na všechny tyto funkce je tento monitor ideální pro každého, kdo chce vylepšit svůj přenosný pracovní prostor a zároveň zachovat stejnou úroveň pohodlí, jako by měl v tradiční kanceláři.

Monitor Philips 16B1P3302D se prodává za cenu kolem 5 500 korun.

Za redakci hodnotíme 4mi hvězdami z 5ti. Připojení je jednoduché, jak k PC, tak k Macu. Pro běžnou práci nebo hraní her na cestách je ideální. Záporné body dáváme zejména za rozlišení, které v dnešní době překonávají i mobilní telefony.

Související články

Leave a Comment