Pozoruhodným produktem 2021 se stal ATC Náhradník

Pozoruhodný produkt ATC

Společnost AT Computers získala ocenění Pozoruhodný produkt 2021, za unikátní webovou funkci Náhradník. Reselleři tak ušetří svůj čas při hledání alternativ produktu, o který mají zájem.

Soutěž pod názvem „Pozoruhodný produkt“ vyhlašuje redakce magazínu BusinessIT.cz a jejím cílem je upozornit na IT produkty, které nabízejí zajímavé funkční vlastnosti, pozoruhodnou odlišnost od konkurence nebo velmi dobrý poměr cena/výkon.

ATC spustilo novinku pod názvem Náhradník na svém webu www.atcomp.cz na konci dubna a postupně jej integrovala i na www.atcmarket.cz. Jedním kliknutím na tlačítko „Najdi náhradníka“ si lze u vyhledaného produktu zobrazit náhradníky, a to podle těch nejdůležitějších parametrů. Jednoduše tak lze nalézt ideální náhradu požadovaného zboží – třeba proto, že ověřujete existenci výhodnějších alternativ, nebo třeba proto, že produkt aktuálně není skladem. Systém na prvních místech nabídne produkty podobných nebo lepších parametrů – předvídá, jaký parametr je důležitý více či méně a podle toho náhradníky vybírá. Nalezené náhradníky nejen zobrazí, ale ukáže i přehledné porovnání parametrů vůči vámi vybranému produktu, seřadí parametry v daných kategoriích a barevně vyznačí, který parametr je lepší, stejný nebo slabší. Nová funkce je samozřejmě neustále zdokonalována.

ATComputers logoTvůrcem projektu je Tomáš Lach, senior system integrator ATC – ten se k ocenění vyjádřil: „Ocenění mě samozřejmě těší, stejně jako to, že jsme díky této funkcionalitě schopni zákazníkům ze širokého portfolia zboží rychle nabídnout ty nejvhodnější dostupné „náhradní“ produkty – my jim takto můžeme i nadále pomáhat prodávat a zákazníci ušetří svůj čas.“

Tuto funkci můžete vyzkoušet na http://www.atcomp.cz/ nebo na www.atcmarket.cz.

 

 

TZ
@Jana Efmertová

Související články

Leave a Comment