Novým obchodním ředitelem v OKsystem je Vladimír Fuchs

Vladimír Fuchs

OKsystem od 1. 7. 2021 posiluje řízení obchodních aktivit.

S růstem společnosti dochází k organizačním změnám; obchodní aktivity společnosti, doposud rozprostřené mezi tři divize, budou nově konsolidovány do jedné silné obchodní divize, kterou od 1. 7. 2021 povede Vladimír Fuchs. Vladimír do OKsystem přechází ze společnosti Europ Assistance, kde působil nejdříve na pozici obchodního ředitele a posledních deset let pak na postu ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

„OKsystem trvale investuje do nových řešení, má velké a různorodé portfolio spokojených zákazníků, úspěšné produkty. Ale především má týmy opravdových profesionálů. Chceme i nadále posilovat pozici na českém trhu, rozvíjet spolupráci se stávajícími i novými zákazníky a dále se soustředit na zahraniční expanzi.“ říká nový obchodní ředitel Vladimír Fuchs.

V rámci organizačních změn se dosavadní ředitel divize rozvoje obchodu Tomáš Ammer posouvá do role manažera pro klíčové zákazníky ve veřejném sektoru, nově bude zodpovědný i za interní inovační „start-up“ platformu OKlab. Dosavadní ředitel divize obchodu Petr Panec nadále povede prodej nejúspěšnějšího produktu společnosti OKsystem – personálního a mzdového systému OKbase.

Vítězslav Ciml, ředitel společnosti OKsystem, k nové organizační struktuře v oblasti obchodu uvedl: „Nová, silnější obchodní divize má za úkol pokračovat v obchodním růstu a dále podporovat diverzifikaci příjmů společnosti. Chceme být blíže zákazníkům, ještě lépe znát jejich potřeby a naplňovat jejich očekávání. Klíčovým úkolem pak bude posilování naší pozice v oblasti dodávek produktů a IT služeb do zahraničí.“

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment