Nové webkamery Verbatim

Kamera Verbatim AWC-03 Ultra HD 4K s automatickým ostřením

Nedávno společnost Verbatim uvedla na trh tři nové webové kamery pro uživatele v kancelářích i na home office a také pro streamery, youtubery a vloggery. Pojďme se podívat na podrobnosti.

Full HD 1080p webkamera AWC-01 s mikrofonem

Všestranná webová kamera Verbatim AWC-01 nabízí plné rozlišení 1080p. Obraz Vašich videohovorů bude vždy perfektní díky rozlišení Verbatim Full HD 1080p AWC-01 s automatickým ostřenímFull HD 1080p a frekvenci 30 snímků za sekundu při rozlišení 2K. Funkce automatického ostření zaručí optimální viditelnost obličeje v záběru, zatímco automatické vyvážení bílé udržuje barvy videa živé a dobře exponované, i když se zrovna nacházíte v prostředí s tlumeným osvětlením. Kamera svým zorným polem šířky 75° snímá hlavu, ramena a část pozadí, záběr tak poskytuje drobný náhled do Vašeho pracoviště.

Webkamera AWC-01 je vybavena integrovaným všesměrovým mikrofonem, který dokáže čistě a jasně zachytit zvuk zblízka, zároveň ale snímá i hlasy vzdálené až 4 metry.

Součástí je také snímatelná krytka čočky pro zachování soukromí a ochranu čočky v době, kdy webkameru nepoužíváte.

Full HD 1080p webkamera AWC-02 s mikrofonem a osvětlením

Webová kamera Verbatim AWC-02 nabízí plné 1080p rozlišení a 360° rotaci. Obraz nabízí rozlišení Full HD 1080p a frekvenci 30 snímků za sekundu při rozlišení 2K. Webkameru je možné otáčet o 360° pro ideální nasměrování. Svým zorným polem šířky 72° snímá hlavu, ramena a část pozadí.

AWC-02 nabízí dotykové osvětlení – ideální pro streamery. Můžete si vybrat ze 3 světelných režimů; teplé světlo, střední světlo nebo studené světlo podle potřeby. Světlo lze také vypnout. Osvětlení, které bylo navrženo pro živý přenos, je možné rychle a snadno změnit tlačítkem na horní straně kamery. Kamera má funkci automatického ostření a vyvážení bílé.

Webkamera AWC-02 je také vybavena integrovaným všesměrovým mikrofonem, který snímá zvuk vzdálený až 4 metry.

Součástí kamery je také krytka čočky.

Ultra HD 4K webkamera AWC-03 se dvěma mikrofony

Tto webkamera je navržena pro online videohovory, meetingy a streaming na profesionální úrovni. Díky 4K Ultra HD rozlišení poskytuje výjimečné zachycení barev a detailů. Její schopnost otáčení o 360° a vertikálního naklánění v rozsahu 120° Vám pomůže získat perfektní úhel záběru. Zorný úhel 120° Vám zajistí plný širokoúhlý záběr, ideální pro zachycení více osob nebo rovnou celé zasedací místnosti. Funkce automatického ostření zaručí optimální viditelnost Vašeho obličeje v záběru, zatímco automatické vyvážení bílé udržuje barvy videa živé a dobře exponované.

Webkamera AWC-03 je vybavena dvěma zabudovanými všesměrovými mikrofony s dosahem až 4 metry. Technologie snížení hluku vyruší Verbatimnechtěné zvuky pozadí, hlas tak zůstane čistý, srozumitelný a ve středu pozornosti.

LED indikátory na přední straně webkamery oznamují stav zapnutí a nahrávání, což je skvělá funkce pro živé přenosy. Součástí balení je také krytka čočky.

Všestranné možnosti uchycení

Webkamery lze připevnit k horní části obrazovky notebooku, pomocí svorky, která má protiskluzový povrch, aby zůstala stabilní, ať už se používá na notebooku nebo stolním počítači. Lze je také použít ve spojení se stativem, pro dosažení ideální polohy a výšky při videohovorech. Webové kamery jsou také dodávány s ochrannými kryty objektivu, které poskytují soukromí a chrání objektiv, když se fotoaparát nepoužívá.

Všechny webové kamery Verbatim podporují řadu nejoblíbenějších videokonferenčních softwarů, včetně Zoom, Teams, OBS, Facebook, YouTube, Xbox one, XSplit, Skype, Twitch a Google Meet. Mají jednoduché a snadné použití, stačí zapojit do portu USB-A.

Související články

Leave a Comment