Megaakce roku 2020 od ATC začala

Megaakce 2020

Společnost AT Computers spustila letní megaakci „Soudky“.  Za nákupy notebooků rozdá svým resellerům tisíce 5l soudků prémiového piva Svijany.

ATCZa každý zakoupený notebook s Windows 10 zakoupený přes web ATC dostane reseller 5 litrů prémiového ležáku Svijany 450 vyrobeného speciálně k 450. výročí od založení svijanského pivovaru. Nezbytností je také registrace resellera, a to na stránkách https://www.atcomp.cz/megaakce-soudek.aspx – od okamžiku registrace budou zákazníkům za nákupy notebooků soudky posílány, nelze je posílat zpětně.

Započítány budou také objednávky za běžné ceny zadané prostřednictvím autorizovaných elektronických kanálů – EDI a Import (bez speciálně zalistovaných produktů pro Specbid dealy). Akce se nevztahuje na etail, retail, specbid, subdistribuci a na výrobky Apple.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC k megaakci dodává: „Naším primárním cílem je ještě více resellery podpořit a potěšit je po těžkém období, které snad máme všichni za sebou. Vše se navrací k normálu a k běžnému životu, prodejny se opět otevřely, což všem dělá velkou radost. A radost chceme dopřát i našim věrným resellerům – tak tedy, připijte si na zdraví!“.

„Naše „koronavirové“ heslo bylo „Spolu to vybojujeme“ – i touto megaakcí chceme našim zákazníkům z Česka i Slovenska poděkovat za maximální podporu a toleranci.“, vyjádřil se Petr Vaněk, místopředseda představenstva společnosti ATC.

Tato megaakce platí do rozdání zásob, orientačně do 27. 6. 2020.

U ATC můžete získat ještě další bonus, a to slevu 400 Kč, pokud notebook nakoupíte s Office na jedné faktuře.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment