Martina Vlčková je novou generální ředitelkou společnosti SWS a.s.

Martina Vlčková

Novou generální ředitelkou společnosti SWS a.s. byla jmenována Martina Vlčková. Funkci přijala 1. ledna 2023 a na této pozici vystřídala Evžena Varadinka, který i nadále působí ve společnosti SWS a.s. jako předseda představenstva a bude se věnovat strategickým cílům.

Evžen Varadinek předal tuto funkci po více než 30 letech. Jeho rozhodnutí vyplynulo z přesvědčení, že předává vedení SWS člověku, který má mnohaleté zkušenosti jak v oboru, tak i vnitrofiremně, zná firmu do detailů a může tak plynule navázat na práci dosavadního generálního ředitele.

Martina Vlčková ve firmě SWS působí bezmála 20 let a prošla zde různými manažerskými pozicemi. V předchozím postavení obchodní ředitelky se starala mimo jiné o rozvoj a podporu obchodních příležitostí, podílela se na přípravě obchodních plánů a má bohaté zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů a marketingu.

„Ráda bych touto cestou upřímně poděkovala dosavadnímu generálnímu řediteli, panu Evženu Varadinkovi, který položil základní stavební kámen této společnosti a za tu dobu odvedl obrovský kus práce. Dokázal provést firmu nejen v období hojnosti, ale také v krizových letech. Cením si vzájemné spolupráce a vážím si jeho důvěry. Věřím, že SWS bude i nadále mít vedoucí postavení na IT trhu a bude naplňovat motto „Distributor ve Vašich službách“ i po mnoho dalších let,“ řekla Martina Vlčková, generální ředitelka SWS a.s.

TZ

Související články

Leave a Comment