Marketing DNS vede Tomáš Prejda

Tomáš Prejda

Společnost DNS, jeden z nejvýznamnějších IT distributorů s přidanou hodnotou na českém a slovenském trhu, posiluje své marketingové a obchodní aktivity. Novým marketingovým manažerem se od srpna stal Tomáš Prejda, jehož cílem bude rozvíjet značku, zastřešit komunikaci a podporovat obchodní aktivity divizí.

„V DNS vidím příležitost využít předního postavení na trhu IT distribuce, zviditelnit přidanou hodnotu našich služeb pro naše výrobce a obchodní partnery, a být prospěšný IT komunitě. Zároveň mě láká šíře a různorodost produktového portfolia a poskytovaných služeb včetně těch marketingových,“ uvedl Tomáš Prejda, který během deseti let v profesních službách a IT působil mimo jiné ve společnostech Deloitte, Ness a Iconity, člena data management skupiny Simplity.

Do budoucna bude marketing více podporovat i strategické projekty, mj. partnerský program pro malé a středně velké firmy nabízející produkty a služby napříč portfoliem DNS. A zároveň projekty v oblasti automatizace a digitalizace pro ještě kvalitnější zákaznický servis. Tomáš Prejda bude součástí pracovního týmu pro komunikaci na úrovni eD Invest Group.

Související články

Leave a Comment