Infor posiluje prodejní kanál pro řešení Infor LN v ČR

ERP Infor LN

Společnost Infor uvedla, že rozšířila svůj partnerský kanál o společnost Mazeppa, která bude na český trh dodávat řešení Infor LN (CloudSuite Industrial Enterprise). Zároveň Infor posílil spolupráci s firmou ITeuro, která také rozšířila své portfolio řešení Infor o dodávky systému Infor LN.

Mazeppa Consulting CZ je 100% pobočkou mateřské společnosti Mazeppa Norway, jejím cílem je podpora mezinárodních zákazníků stejně jako pomoc novým zákazníkům při implementaci ERP řešení v regionu střední a východní Evropy. Společnost se zaměřuje na odvětví diskrétní strojírenské výroby, elektroniky, leteckého a obranného průmyslu a další. Mazeppa dlouhodobě spolupracuje s firmou Infor ve Skandinávii.

ITeuro je dlouholetým partnerem společnosti Infor v České republice a na Slovensku, kam dodává ERP systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) či konfigurátor Infor CPQ. Orientuje se na odvětví diskrétní výroby, k jejím zákazníkům se řadí například Česká zbrojovka, Finidr, Alliance Laundry CE, BIKE FUN International, ISAN Radiátory či Zetor Kovárna.

ERP řešení Infor LN (CloudSuite Industrial Enterprise) zjednodušuje a automatizuje procesy diskrétní výroby v segmentu středních a velkých podniků a přináší odvětvově-specifické funkce pro odvětví strojírenské výroby, automotive, leteckého a obranného průmyslu a řady dalších.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment