HP ocenilo nejlepší obchodní partnery za rok 2021

HP Partner roku 2021

Společnost HP již tradičně uděluje svým obchodním partnerům ocenění Partner roku. V letošním roce je význam tohoto poděkování za vzájemnou spolupráci ještě akcentován obrysy nelehké situace ve společnosti i na trhu. Partnerem roku 2021 se v České republice stalo celkem 10 společností, které zvítězily v jednotlivých kategoriích. Slavnostní předání ocenění za účasti vedení společnosti proběhne s respektem k současným podmínkám v následujících měsících.

Prodej prostřednictvím partnerského kanálu je fundamentální součástí strategie společnosti HP. Program HP Amplify sdružuje mnohé významné české distributory, retailery, resellery i specialisty na servis. Právě díky úspěšné spolupráci s partnery si HP každoročně upevňuje svou silnou pozici na českém i slovenském trhu.

„Vážím si celoročního úsilí, které naši partneři, i přes nesnadnou celospolečenskou situaci, kontinuálně vyvíjí. Jménem společnosti HP bych chtěla srdečně poděkovat nejen výhercům ocenění Partner roku 2021, ale i všem ostatním partnerům za spolupráci v uplynulém roce. Věřím, že naše partnerství bude pevné i v nadcházejících letech a již nyní se těším na další výsledky všech našich společných projektů,“ uvedla Erika Lindauerová, generální ředitelka společnosti HP pro Česko, Slovensko a Maďarsko.

Přehled oceněných obchodních partnerů HP za rok 2021

Největší distributor HP:
eD system a.s.

Distributor HP s největším meziročním nárůstem:
SWS a.s.

Největší retail nebo online partner HP:
Alza.cz a.s.

Retail nebo online partner s největším meziročním nárůstem:
FAST ČR, a.s.

Největší HW Reseller HP:
AUTOCONT a.s.

Reseller HP s největším meziročním nárůstem HW:
Smarty CZ a.s.

Největší reseller HP v prodeji spotřebního materiálu:
PREMO s.r.o.

Největší DesignJets HP partner:
COPY GENERAL TECHNOLOGY, s.r.o.

Největší iMPS partner:
XANADU a.s.

Nejlepší servisní partner:
S&T CZ s. r. o

TZ

Související články

Leave a Comment