Herní sluchátka AOC GH200

herní sluchátka AOC GH200

Do redakce se nám dostal další kousek pro recenzi od značky AOC a tím jsou herní sluchátka GH200.

U tohoto produktu je vidět, že už při projektování sluchátek do výroby někdo opravdu přemýšlel a sluchátka tak byla vytvořena primárně pro hraní her, takže jejich hlavním cílem je, aby měly skvělý zvuk a byly pohodlné i při hraní dlouhých herních soubojů. Pohodlnost zde při nošení zajišťuje umělá kůže s polstrováním z paměťové pěny, díky ní je i nošení po dobu několika hodin velmi pohodlné. Posuvný hlavový most má opravdu velký rozsah, a tak vám bude jedno, zda používáte při hraní třeba brýle.

Odnímatelný a všesměrový mikrofon na zařízení svou funkci plní skvěle, díky němu máte možnost být neustále v kontaktu se spoluhráči.

herní sluchátka AOC GH200Sluchátka se chlubí i kabelem s délkou 2 metry a univerzálním audio konektorem 3,5 mm. Nemělo by vám proto dělat problém připojit sluchátka téměř k jakémukoliv zařízení. V balení je i redukce na mikrofon a reproduktor.

Mikrofon je menším zklamáním celého dojmu sluchátek. I přes možnost vyjmutí samotného mikrofonu to nezachraňuje malou flexibilitu držáku a při hraní se často rovná zpět k ústům. Nicméně i tak je kvalita zvuku dostačující pro jakékoliv hovory.

Co se zvuku týče, určitě se budete cítit, jako byste byli přímo ve hře, a to díky stereo zvuku 2.0. Frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz v kombinaci s pečlivě zpracovanými náušníky z paměťové pěny tvoří úžasný požitek ze zvukového poslechu. Tím, že odkazuje na dva kanály (levý a pravý) vytváří zvuk přicházející z obou stran a tím pádem, se hrou cítíte pohlceni.

Výšky a basy jsou skvěle sjednoceny, žádný zvuk tedy nepůsobí zkresleně. To může být plusem i pro vášnivé fanoušky hudby jakéhokoliv žánru.

AOC GAMING logoSluchátka disponují 50mm měniči a stereo zvuk je tak na sluchátka v cenové relaci kolem 700 korun v pohodě. Pokud ale potřebujete více zvuku než poskytuje 2.0 technologie, musíte si připlatit za jejich dražšího bratra.

Ovládací prvky hlasitosti zvuku a vypnutí a zapnutí mikrofonu jsou na malém panelu přímo na kabelu. Ovládání je intuitivní a jednoduché a díky zmíněnému dvoumetrovém kabelu vám ovládání nebude při hraní překážet.

Závěr: Sluchátka i přes některé nedostatky nepůsobí úplně lacině a jejich výkon je ve vyrovnaném poměru cena vs. výkon. Na herním trhu si určitě své příznivce najdou.

Související články

Leave a Comment