GFI Software vyhlásila nejlepší partnery za rok 2020

GFI Software vyhlásila nejlepší partnery za rok 2020

Společnost GFI Software na svém každoročním setkání ocenila nejlepší partnery za rok 2020 na českém a slovenském trhu. Součástí vyhlášení byl odborný program pro partnery zaměřený na aktuální novinky v řešeních GFI Software a Kerio, včetně dotazníkového průzkumu k nejnovějším trendům na trhu.

GFI Software vyhlásila nejlepší prodejce za rok 2020 v těchto kategoriích:

  • GFI Unlimited Partner (Nejlepší partner GFI Unlimited) – Filip Rada – FiMa
  • GFI Most Active Partner (Nejaktivnější partner) – Amenit s.r.o.
  • GFI Loyalty Partner (Ocenění za loajalitu) – VAHAL, s.r.o.
  • Partner of the Year (Partner roku 2020) – Cheops s.r.o.

Z průzkumu provedeného mezi všemi přítomnými IT prodejci vyplynulo, že 86 % IT prodejců registrovalo během posledních 12 měsíců nárůst investic do kybernetické bezpečnosti. 77 % tvrdí, že investice vzrostly mírně, 9 % dokonce výrazně. Zdaleka největší zájem byl mezi zákazníky o řešení firewallu a VPN sítí.

„Chtěla bych poděkovat našim českým a slovenským partnerům za další úspěšný rok, který díky nim v našem regionu přinesl výborné výsledky,” řekla Marie Baranová, sales manažer pro řešení GFI Software v České republice na Slovensku ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „V tomto nelehkém období hledalo mnoho organizací co možná nejefektivnější řešení své IT bezpečnosti a díky speciálním nabídkám GFI Unlimited pro bezpečný e-email a pro zabezpečenou síť měli naši partneři k dispozici přesně taková řešení, jaká jejich zákazníci potřebovali.”

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment