Epson Europe má nového prezidenta

Inaho Takanori

Takanori Inaho od 1. dubna převzal funkci nového prezidenta společnosti Epson Europe poté, co její současný prezident Yoshiro Nagafusa odešel do důchodu.

Inaho pracuje ve společnosti Epson více než 33 let, zastává pozice v Evropě, Americe a v současnosti v Japonsku jako generální administrativní ředitel divize Sales & Marketing. Inaho má odborné znalosti v oblasti tiskáren, domácích a firemních projektorů a mikro zařízení.

„EMEA je pro společnost Seiko Epson Corporation mimořádně důležitým regionem a jsem hrdý, že mohu toto jmenování přijmout. Přeji Nagafusovi krásný důchod a těším se na spolupráci s kvalifikovaným týmem společnosti Epson Europe a na rozvoj strategických obchodních oblastí pro pokračující úspěch regionu,“ poznamenal nový prezident Takanori Inaho.

„Když jsem převzal tuto vedoucí roli společnosti Epson Europe, vstoupili jsme do nové fáze společnosti, protože jsme pracovali na snížení dopadu produktů, služeb a dodavatelských řetězců Epson na životní prostředí. Jsem si jistý, že Inaho bude v této důležité práci pokračovat a přeji mu jen to nejlepší, až se pustí do vtiskování vlastního razítka této důležité pozici,“ uvedl odcházející prezident Yoshiro Nagafusa.

TZ

Foto: Epson

Související články

Leave a Comment