eD system oficiálním distributorem Hitachi-LG Data Storage

Hitachi

Společnost eD system v dubnu rozšířil své portfolio o kompletní IT sortiment výrobce optických diskových jednotek, společnosti Hitachi-LG Data Storage. Jde tak o prvního distributora, který produkty této značky v Česku a na Slovensku nabízí.

Díky spolupráci se společností Hitachi-LG Data Storage se portfolio eD systemu rozšířilo o optické mechaniky, DVD i Blu-ray disky a bezdrátové nabíječky pro smartphony.

„Ve spolupráci se společností Hitachi-LG Data Storage vidíme zajímavou příležitost v doplnění našeho portfolia o známé produkty, které byly dříve dodávány pouze pod značkou LG. Jsme velice rádi, že jsme se stali prvním oficiálním distributorem značky pro český a slovenský trh,“ řekl manažer skupiny nákupu a produktový manažer značky Michal Útrata.

Společnost Hitachi-LG Data Storage vznikla v roce 2000. Technologický gigant se sídly v Tokiu a Soulu byl založen dvěma výrobci elektroniky, japonskou společností Hitachi a jihokorejskou společností LG Electronics a i devatenáct let po svém vzniku patří k technologické špičce na trhu optických médií.

Související články

Leave a Comment