eD system chce inovovaným webem oslovit nové partnery

eD novy web

Novou webovou prezentaci spustila společnost eD system. Má čtyři jazykové verze a cílí zejména na potenciální zákazníky, partnery a spolupracovníky eD.

Nový web nahradí dosavadní a má za úkol lépe prezentovat, kdo je eD system a co dělá. „Cílí především na ty, kteří eD system neznají a klade si za cíl představit naši společnost, sortiment a klíčové služby,“ vysvětluje ředitel marketingu v eD system Daniel Vondráček s tím, že prezentace zároveň reflektuje nedávné změny v názvu společnosti a logu.

„Potřeba nového webu vychází mimo jiné i z rozšiřování našich aktivit mimo náš tradiční IT segment do oblasti spotřební elektroniky, domácí techniky, sportovního vybavení nebo hobby náčiní. V této oblasti není povědomí o značce eD system natolik vysoké jako v segmentu IT produktů,“ uvádí Petr Slouka, výkonný ředitel eD system.

Kromě české verze webu byla připravena také slovenská, polská a anglická mutace. „Slovenský web přesuneme na doménu edsystem.sk k 15. 7. 2018, prozatím běží na adrese 2018.edsystem.sk, jelikož na url edsystem.sk je v současnosti provozován slovenský eD SHOP,“ vysvětluje Martin Tulinger z eD system, který má a starosti projektové řízení přípravy nového webu.

Související články

Leave a Comment