eD Profi poprvé na golfu

Proběhlo letošní první setkání partnerů sítě eD Profi. Celodenní akce se nově konala v prostorách Golf & Spa Resortu Konopiště a zúčastnilo se ji celkem 200 osob a 33 vystavovatelů.

Denní část byla vyhrazena pro odborné přednášky, výstavu produktů, představení novinek vybraných značek a celkově nabídla účastníkům spoustu příležitostí pro rozvoj společného byznysu. Shrnuto v číslech, akce se zúčastnilo na 200 návštěvníků, kteří měli možnost poslechnout si 19 odborných přednášek a pro které byly připraveny stánky 33 značek.

Jednotlivé přednášky a části dne byly odlehčeny obědem a příjemnými přestávkami nejen na kávu. Na závěr oficiální části se tradičně konalo losování tomboly. Zákazníci měli během celého dne možnost sbírat samolepky za účast na přednáškách a stáncích, a tím si zajistit účast ve slosování a možnost vyhrát hodnotné ceny.

Večerní program se již nesl v uvolněném duchu. Všichni přítomní byli nadšeni noční prohlídkou zámku Konopiště. Připraven byl i bohatý raut, a nejen pány určitě potěšil originální doprovodný program, degustace rumů. A jelikož součástí areálu je také golfové hřiště, dostali následující den po setkání všichni účastníci možnost zahrát si golf na devíti jamkách.

Další setkání partnerů eD Profi se bude konat na podzim.

Související články

Leave a Comment