AXENTA přesídlila do nových prostor

AXENTA rozhovor security stěhování

Přinášíme novinky ze společnosti AXENTA. Na otázky nám odpovídal ředitel společnosti Ing. Lukáš Přibyl.

Dobrý den Lukáši, v nedávné době jste plánovali přestěhováni společnosti do nových prostor, již se vám to podařilo a co bylo důvodem této změny?

Lukáš Přibyl, předseda představenstva a ředitel společnosti AXENTA.
Ing. Lukáš Přibyl, ředitel společnosti AXENTA a.s.

Dobrý den, Petře. Ano, je to tak, stěhovali jsme se, ale jen o patro níž v rámci budovy UNIS Computers na Jundrovské 31.

Potřebovali jsme jednak uvolnit patro pro naše spřízněné firmy, kterým je nyní k dispozici celé jedno patro a jednak jsme chtěli být blíže kolegům z UNIS Computers.

A v neposlední řadě, získali jsme více prostoru, protože stále rosteme – už je nás skoro 50!

V rámci stěhování jsme vyřešili společně kyber bezpečnostní otázky infrastruktury, fyzické bezpečnosti a apod. Zkrátka, bylo to sice jen stěhování o jedno patro, ale práce bylo hodně, ostatně jako u každého stěhování.

Musím ovšem říct, že spolupráce kolegů napříč oběma firmami byla příkladná a musím je všechny moc pochválit!

Co bude to přestěhování znamenat pro vás a vaše zákazníky?

Pro naše zákazníky máme připraveno více zasedacích místností, nový design Bezpečnostního dohledového centra CyberSOC AXENTA a méně schodů! Co se týče našich služeb, tak se nic nemění, samozřejmě. Stěhování nemělo vliv na průběh našich služeb, což je v případě Bezpečnostního dohledového centra CyberSOC samozřejmostí, protože čert a hacker nikdy nespí.

Kam směřuje rozvoj společnosti AXENTA/UNIS Computers?

Axenta logoPokračujeme podle plánu, nyní směřujeme k integraci back office procesů, máme propojen obchod, marketing a jdeme dál na procesy ISO, vnitřní legislativy apod.

Na to, že v obou firmách máme hodně práce, musím říct, že nám to jde dobře. Nejdůležitější je, že naši zákazníci mají stále stejnou péči jako dosud a nijak se jich tyto změny a práce navíc netýkají.

Související články

Leave a Comment