ATC oficiálním distributorem sortimentu Eaton

spolupráce zdroj Pixabay

Společnost AT Computers se stala oficiálním distributorem sortimentu Eaton, který obsahuje záložní zdroje, přepěťové ochrany, PDU, rozváděče a příslušenství. Navazuje tak na již probíhající spolupráci se značkou Eaton.

Autorizace je platná od 1. září 2022 a vztahuje se na kompletní portfolio divize Power Quality značky Eaton Elektrotechnika s. r. o. na českém a slovenském trhu. Jsem moc ráda, že jsme do našeho portfolia přidali takto renomovaného a zkušeného výrobce. Produkty značky Eaton jsou žádané jak pro svoji kvalitu a spolehlivost, tak i pro své zaměření pro SMB a enterprise zákazníky – máme je již připravené skladem. Na spolupráci s tímto výrobcem se opravdu moc těším“, uvedla Hana Šimíčková, produktová manažerka značky Eaton v AT Computers.

Pavel Klaban, obchodní ředitel divize Power Quality CZ&SK Eaton Elektrotechnika s. r. o., dodal: “Jsem potěšen, že společnost AT Computers se stala oficiálním distributorem našich produktů. AT Computers vnímám jako stabilního obchodního partnera, se kterým díky rozsahu jeho působení dokážeme získat nové společné zákazníky a současně rozvíjet spolupráci se stávajícími zákazníky. Jsem přesvědčen, že naše vzájemná spolupráce upevní postavení značky Eaton na českém a slovenském trhu.”.

Produkty této značky má u ATC na starosti právě Hana Šimíčková (simickova@atcomp.cz)

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment