AT Computers přichází s novou sérii ATC Zpráv z profesionálního vysílacího studia ATC Live Box

ATC zprávy LIVE

Každé úterý čeká resellery opět spousta informací, tentokrát však z nového studia a vysílání bude mnohem více interaktivní. Vysílání provedou Martin Wanke a Petr Vaněk, jak je už zvykem, a shrnou novinky uplynulého týdne. Chybět nebudou ani prezentace vendorů světových i domácích firem, soutěže, ankety a tombola.

První vysílání letošního roku proběhne již v úterý 26. ledna ve 14:00 hodin a těšit se můžete na informace od značek HP, TP-Link a Epson. Přihlásit se můžete přes banner na hlavní stránce www.atcomp.cz.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC k vysílání dodává: „S pravidelným každotýdenním online vysíláním jsme zpět! A úplně v novém kabátě. Děkujeme za všechny maily žádající opakování našich ATC Zpráv, a to jak z řad diváků, tak přednášejících. Doposud jsme odvysílali 20 repríz ATC Zpráv a začínáme tak další desítku. Díky novému studiu ATC Live Box budeme mít ještě kvalitnější zvuk i obraz, vše bude atraktivnější a přitom zachováváme systém CISCO Webexu, tedy i oblíbené ankety, soutěže a po boku aktuálních informací i spoustu zábavy“.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment