AT Computers HP partnerem roku 2020

Certifikat HP pro ATComputers

Společnost AT Computers dostala ocenění HP „Partner roku 2020“ v kategorii „Distributor HP s největším meziročním nárůstem za rok 2020“.

Cenu ve stejné kategorii ATC získalo i loni a prokázalo tedy, že ani v roce 2020 nezahálelo a i přes náročnou situaci své zákazníky v nákupech a prodejích podporovali.

„Získáním tohoto ocenění jsme opravdu nadšeni – ukazuje to na pilnou a neustálou práci celého týmu AT Computers. Děkujeme za tuto zpětnou vazbu.“, vyjádřil se Michal Mostýn, senior produkt manažer značky HP v AT Computers.

„Děkujeme také našim resellerům, kteří nám byli celý loňský rok věrní a nakupovali HP produkty zrovna u nás – bez nich by k tomuto nedošlo!“, dodal Petr Vaněk, místopředseda představenstva.

Za HP team se k ocenění vyjádřila Zuzana Necpalová, HP HW Distribution Business Manager: „Spoločnosť AT Computers je naším dlhoročným sparing partnerom, a opäť raz ukázala, že sa dokáže o svoje miesto so cťou pobiť aj v náročných trhových podmienkach. Rada by som poďakovala celému ATC HP teamu, ako aj manažementu spoločnosti ATC za všetku ich povestnú energiu, vášeň a nasadenie, s ktorým realizujú naše spoločné obchodné ciele.“

ATC má oficiální distribuci HP již od roku 2001 a celé produktové portfolio má na starosti senior product manager Michal Mostýn (mostyn@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment