Arrow Electronics podepsala celoevropskou smlouvu s poskytovatelem cloudových služeb Scaleway

Scaleway Arrow reseller

Globální poskytovatel technologií Arrow Electronics podepsal celoevropskou smlouvu se společností Scaleway, poskytovatelem multicloudových služeb pro startupy a vývojáře. Veřejná cloudová řešení společnosti Scaleway budou k dispozici prostřednictvím ArrowSphere.

Scaleway představuje jednotný způsob vytváření, nasazování a škálování infrastruktury ve veřejném cloudu. Umožňuje organizacím zkoušet, testovat a vyvíjet v cenově dostupných prostředích s přístupem k více než 40 cloudovým službám. Scaleway nabízí vlastní software pro orchestraci výpočetních zdrojů, který zákazníkům poskytuje větší flexibilitu a umožňuje jim zvolit si nejlepší evropské regiony pro nasazení cloudových zdrojů prostřednictvím uživatelského rozhraní/API Scaleway a vytvářet multiregionální prostředí a aplikace s vysokou dostupností.

Eric Gourmelen, viceprezident IT v divizi Arrow pro podniková výpočetní řešení, řekl: “Suverenita dat a soulad s GDPR představují pro naše obchodní partnery a jejich koncové uživatele klíčové aspekty. Spolupráce s hyperscalerem Scaleway posiluje naši nabídku cloudových řešení v Evropě. Díky programu ‘ArrowSphere fast onboarding’, který byl spuštěn na začátku tohoto roku, kvalitě našich rozhraní API a technickým znalostem obou společností proběhla integrace nabídky Scaleway do ArrowSphere velmi rychle.”

Yann Lechelle, generální ředitel společnosti Scaleway, řekl: “Jsme potěšeni, že jsme podepsali tuto smlouvu se společností Arrow. Přidání Scaleway do ArrowSphere usnadní obchodním partnerům přístup k našemu ekosystému cloudových řešení. Spolupráce bude důležitou součástí naší růstové strategie a marketingová podpora společnosti Arrow navíc usnadňuje cílení podle zemí, díky čemuž se náš trh v Evropě rozrůstá. Naše řešení jsou navržena a vytvořena pro spolupráci. Každý prvek, který zahrnuje výpočetní, úložné a síťové moduly, lze do projektu přidat na několik kliknutí, a infrastruktura tak může růst a přizpůsobovat se podle potřeby.”

Platforma ArrowSphere pomáhá obchodním partnerům řídit, diferencovat a škálovat jejich cloudové podnikání. Její nabídka zahrnuje všechny přední poskytovatele hyperškálovatelných služeb, stejně jako veřejné a soukromé nabídky IaaS, PaaS, SaaS a cloudového softwaru. Platforma poskytuje komplexní správu životního cyklu cloudu s funkcemi, jako je automatizované poskytování, komplexní integrace účtování, reportování a prediktivní analýza. ArrowSphere také nabízí integrovaný DevOps a přizpůsobitelné storefronty, které koncovým zákazníkům umožňují spravovat vlastní transakce.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment