Zebra marketplace: nová platforma pro MSP partnery

Zebra marketplace

Zebra systems logoStávajícím i potenciálním partnerům nabízí ZEBRA SYSTEMS možnost rychle zprovoznit nabídku vlastních IT služeb – bez smlouvy, bez závazků a bez čekání.

Společnost ZEBRA SYSTEMS, distributor IT s přidanou hodnotou, oznámila Zebra marketplace, platformu zaměřenou na cloudové služby IT správy a kybernetické bezpečnosti pro poskytovatele řízených služeb (MSP) a další IT dodavatele. Cílem platformy je poskytnout snadný přístup k poskytování SaaS služeb partnerům, kteří v současné době řeší dramaticky rostoucí poptávku zákazníků po cloudových službách.

V současné chvíli platforma umožňuje aktivovat následující služby:

  • Acronis Cyber Cloud – platforma pro poskytovatele služeb umožňující snadné nasazení účinné kybernetické ochrany.
  • Solarwinds MSP – komplexní, bezpečné a snadno použitelné balíčky pro poskytování řízených služeb včetně vzdálené správy, monitoringu a bezpečnosti.
  • GFI Mail Security – cloudové SaaS řešení podnikové emailové bezpečnosti, které blokuje zprávy obsahujících spam, malware nebo pokusy o phishing.

„Váhavý přístup ke cloudovým technologiím a konceptu poskytování IT jako služby je díky událostem letošního roku definitivně historií,“ říká Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Takřka skokově vzrostl zájem zákazníků o IT služby na úkor pořizování vlastní infrastruktury a IT dodavatelé se musejí tomuto trendu rychle přizpůsobit. Rozhodli jsme se proto portfolio našich cloudových produktů soustředit na jedno místo tak, aby si naši partneři a další zájemci o poskytování služeb mohli zvolit MSP platformu přesně podle svých potřeb.“

Stávajícím i potenciálním partnerům nabízí Zebra marketplace možnost rychle zprovoznit nabídku vlastních IT služeb – bez smlouvy, závazků a čekání. Produkty si lze i vyzkoušet na 30 dní zdarma. Možnost aktivace a vyzkoušení jsou k dispozici na stránce https://www.zebra.cz/marketplace/.

O ZEBRA SYSTEMS
Společnost ZEBRA SYSTEMS s.r.o. je s více než 25 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značky Acronis, GFI Software, Kerio, Exinda, Paralells a SolarWinds MSP.

Související články

Leave a Comment