Veracomp uspořádal pro své partnery piknik

Veracomp piknik

Distributor s přidanou hodnotou Veracomp upořádal pro své partnery a jejich ratolesti piknik a odpočinkové odpoledne. Setkání se odehrálo ve středu 21. 8. 2019 v Botanické zahradě v pražské Troji. Malebná Pivoňková louka nabídla nejen přírodní krásy, ale i nádherný výhled s Prahou jako na dlani. Kdo se bál o počasí, ten nemusel, protože bylo nádherně, teplota akorát. A kdo by hledal oficiální program a přednášky – ten by hledal marně.

Akce byla součástí oslavy deseti let Veracompu na českém trhu: Společnost se letos ještě více otevírá svým partnerům a představuje jim svůj tým a portfolio. A co tedy návštěvníky čekalo? Jen dobré jídlo, pití a uvolněná atmosféra.

Děti se mohly zabavit v korálkové dílně, vyzkoušet si kroket nebo střílet z foukaček na terč. Dospělí partneři a jejich nejbližší se mohli osvěžit bohatou nabídkou cateringu v piknikovém stylu – ovoce, zelenina, domácí limonády, sendviče podle přání – ale něco z teplé kuchyně jako třeba steak nebo klasický řízek (oblíbené dětské špagety s kečupem a sýrem nemohly chybět…). Dobrodružnější rodiny se pak mohly vydat na cestu za pokladem – v areálu Botanické zahrady byly umístěny skryté hádanky, po jejichž rozluštění získali dobrodruzi heslo „SPOLUPRÁCE“. Za to se jim odemkla truhla plná rozličných pokladů…

Pro všechny bylo dost lehátek, dek a nafukovacích vaků – slunce příjemně hřálo a odpoledne plné radosti uteklo jako voda.

Související články

Leave a Comment