Veeam mění svůj Veeam ProPartner Program

partner program

Společnost Veeam Software představila svých 50 nejlepších partnerů v programu Veeam Accredited Service Partners (VASP) spolu s dalšími vylepšení programu Veeam ProPartner Program pro VASP. Veeam bude těsněji spolupracovat s vybranými partnery, poskytujícími širší škálu profesionálních služeb a technických implementací, kteří lépe naplňují požadavky Cloud Data Managementu a podílí se na vysoké spokojenosti zákazníků. Označení VASP je určeno výhradně pro partnery s nejvyšší úrovní odbornosti a znalostí řešení Veeam.

Studie Veeam 2020 Data Protection Trends Report zjistila, že firmám z regionu EMEA brání v postupu s digitální transformací překážky jako je nedostatek znalostí IT personálu (47 %) a omezení způsobená zastaralými technologickými systémy (39 %). Jak IT odvětví neúprosným tempem neustále roste a očekává se, že investice do digitální transformace dosáhnou v letech 2020 až 2023 až 7,4 bilionu dolarů, zaznamenává Veeam rostoucí poptávku po odbornících, kteří by byli schopni realizovat stále složitější implementace, přizpůsobovat se měnícím se obchodním potřebám a budovat strategická partnerství s podniky všech velikostí.

Vybraní VASP získají exklusivní přístup ke zdrojům a nástrojům, stejně jako k expertům společnosti Veeam, kteří jim poskytnou profesionální vedení při validaci projektů i posouzení architektury a designu. VASP budou navíc zřejmější pro zákazníky společnosti Veeam, kteří hledají servisní partnery, a získají možnosti dedikovaných školení jako jsou bezplatné VMCE kurzy založené na závazku minimálního objemu služeb za pololetí.

S cílem pomoci firmám realizovat jejich iniciativy digitální transformace, rozšiřují partneři svá portfolia, aby přinášeli výhody Cloud Data Managementu a stali se strategickými digitálními poradci, které zákazníci pro svůj úspěch potřebují. Veeam bude na dosažení tohoto cíle spolupracovat s VASP komunitou i s širším ekosystémem partnerů.

Všech 50 VASP splňuje povinné požadavky na technické znalosti a certifikace Veeam, dedikovaný personál profesionálních služeb a historii úspěšných implementací řešení Veeam. Každému VASP je přidělen dedikovaný Veeam Technical Leader, který pomáhá udržovat požadované dovednosti a schopnosti.

Obrázek: pch.vector/Freepik

Související články

Leave a Comment