Tradiční setkání partnerů distributora SWS a.s. v Čejkovicích, pod taktovkou generálního partnera značky APC společnosti Schneider Electric

APC Schneider Electric Čejkovice zámek

Ve čtvrtek 6. října se v Čejkovicích, na tradičním již 41. setkání pořádaném distributorem SWS a.s., opět setkalo téměř 400 resellerů a 150 vendorů ze všech koutů České republiky a také Slovenska.

Tentokrát to bylo společně s generálním partnerem značkou APC společnosti Schneider Electric, který od začátku až do konce doplňoval odborné přednášky také bohatým zábavným programem.

APC Schneider Electric Čejkovice program

Přednášek bylo na akci hodně, ale my jsme jako první zvolili tu, na níž Lukáš Votrubec uvedl novinku, kterou globálně společnost Schneider Electric uvedla teprve nedávno. Jednalo se o novinky značky APC v produktové řadě Smart-UPS Ultra a také v partnerském programu mySchneider IT. Na podrobnosti o těchto produktech jsme se Lukáše Votrubce zeptali v samostatném rozhovoru.

APC Schneider Electric Čejkovice přednáška

Přednášky probíhaly souběžně ve více sálech a promo akce byly v podstatě všude, kam jsme se na přednáškách pohnuli.

APC logoStánky partnerů a další atrakce byly nejen na hlavním nádvoří, ale také před Čejkovickým zámkem a následně také v blízké Orlovně. Přednáškový program byl opravdu pestrý. Aby prodejci nestrádali hladem a žízní k dispozici bylo občerstvení.

V doprovodném programu si mohli návštěvníci zahrát stolní fotbálek, nebo si prověřit svoji přesnost v šipkovém turnaji. Také jsme si zkusili hodit sekerami do terče.

APC Schneider Electric Čejkovice šipky

APC Schneider Electric Čejkovice fotbálek

Na nádvoří u stánku Schneider Electric byla celá řada partnerů, které zajímali produkty APC jako vystavený 6U vysoký IT rozvaděč s monitoringem prostředí, a také měli možnost nechat si nakreslit svůj portrét karikaturistou, využít kolo štěstí a další doprovodný program.

APC Schneider Electric Čejkovice stánek

Velmi často jsme potkávali moderátora Ondřeje Cardu, který celou akci provázel slovem, dělal rozhovory a rozdával prodejcům různé dárky.

Produktové novinky, které budou k dispozici na konci letošního roku, představili výrobci PC, notebooků, serverů a další výpočetní techniky nebo příslušenství jako např. HP, Lenovo, Asus, Fujitsu nebo Dell.

U stánku MSI, kde byla k dispozici řada herních PC, monitorů a konzolí, jste si mohli zahrát s gamery. Síťové prvky zde zastupovaly značky TP-Link a D-Link.

APC Schneider Electric Čejkovice gaming

Jednu z akčních novinek podzimu zde ukázal Jiří Jelínek ze společnosti Asus, který na své prezentaci zaujal každého fandu notebooků a představil opravdu zajímavý 12,5palcový skládací notebook Asus 17 Fold OLED, který můžete jednoduše rozložit do velikosti 17,3palcového zařízení.

APC Schneider Electric Čejkovice Asus

Pokud ale váš zájem směřoval do oblasti tiskáren, nebo periferií a mobilních zařízení, k dispozici byly stánky Brother, Canon, Kyocera, Lexmark nebo OKI.

Schneider Electric logoTaké zde měla zastoupení řada vendorů z oblasti zobrazovacích technologií jako např. Philips, AOC, Samsung, ViewSonic nebo TCL.

Své produkty zde představili také zástupci dalších značek Kingston, Avast, Bitdefender, SoftwareOne, Kensington, MailStore, Nobo, Patnum, Rexel a další. Bylo jich opravdu hodně.

APC Schneider Electric Čejkovice partneři

Celou akci k večeru završila bohatá tombola se spoustou cen. Hlavní cenou byl mobilní telefon iPhone, který do tomboly věnoval generální partner značka APC společnosti Schneider Electric a kterou na pódiu společně předali obchodní ředitelka SWS Martina Vlčková a Channel manager APC Petr Baudyš.

APC Schneider Electric Čejkovice tombola

Zlatým hřebem večera byl koncert skupiny Reflexy. Pro ty, kteří chtěli ochutnat vína, zahrála v zámeckém sklípku tradiční Cimbálová muzika OLiNa.

APC Schneider Electric Čejkovice kapely

Akce to byla skvělá, takže se těšíme opět v roce 2023.

Související články

Leave a Comment