Tech Data rozšiřuje partnerství s Automation Anywhere

RPA platforma od Automation Anywhere

Tech Data oznámila, že rozšířila své partnerství s Automation Anywhere o dodávku řešení automatizace robotických procesů (RPA) na evropský trh. RPA platforma od Automation Anywhere, která je prostřednictvím společnosti Tech Data již nyní dostupná ve Spojených státech, Indii, střední a Jižní Americe a v Karibiku, bude nyní nabízena v celé Evropě.

Zákazníci Tech Data v Evropě tedy nyní mohou poskytovat řešení automatizace podnikových procesů na světové úrovni, využívající AI, která pomáhají podnikům podporovat jejich lidskou pracovní sílu a zvyšovat efektivitu. Díky tomu uvolňují zdroje pro další oblasti svého podnikání, kde mohou zvyšovat hodnotu, například zvýšením produktivity, zapojením zákazníků a inovacemi.

„Automatizace robotických procesů je nově se rozvíjející technologie, která je klíčová pro zvyšování produktivity a přesnost obchodních procesů, které mění způsob fungování podniků,“ řekl Craig Smith, viceprezident IoT a Analytics pro Evropu společnosti Tech Data. „Přidání řešení Automation Anywhere do evropského portfolia nám pomůže uspokojit rostoucí poptávku po automatizačních a AI technologiích poskytovaných prostřednictvím naší partnerské komunity v regionu.“

RPA je nová technologie, která je připravena způsobit revoluci ve společnostech nasazením digitální pracovní síly, která pomůže zefektivnit podnikání, zlepšit kvalitu práce a umožní významnou návratnost investic. Automatizace Anywhere, leader v oblasti RPA, používá softwarové roboty, kteří pracují bok po boku s lidmi, aby vykonávali velkou část opakujících se úkonů, což umožňuje pracovníkům soustředit se na kreativnější aspekty své práce. Tato technologie kombinuje sofistikovanou technologii RPA s kognitivní a integrovanou analytickou technologií pro správu a škálování obchodních procesů s téměř nulovou chybovostí, čímž dramaticky snižuje provozní náklady pro více než 3 100 podniků po celém světě.

„Organizace se dnes obracejí na RPA kvůli vysoké úrovni efektivity a produktivity dosahované inteligentní automatizací, která v důsledku může změnit způsob, jakým podniky fungují a jak lidé pracují,“ řekl Eddie O’Brien, senior viceprezident a vedoucí globálního kanálu společnosti Automation Anywhere. „Rozšířením našeho partnerství s Tech Data v Evropě můžeme nyní oslovit více zákazníků, kteří chtějí implementovat RPA a pomoci jim odemknout lidský potenciál.“

Související články

Leave a Comment