Rentalit rozjíždí nový partnerský program

rentalit pro program

Společnost Rentalit, která nabízí možnost pořídit si počítače a mobilní telefony na operativní leasing z pohodlí intuitivního e-shopu, přichází s novým partnerským programem RentalitPro. Partnerům umožňuje nabídnout svým zákazníkům nový počítač, notebook, telefon nebo tablet na operativní leasing a za každé profinancované zařízení získat provizi.

Program RentalitPro je určený pro velkoobchody, prodejny nebo e-shopy s hardwarem, IT správce, virtuální operátory, finanční poradce, softwarové společnosti, ale i pro další společnosti, které mohou tyto službu nabídnout svým klientům. Partneři programu získají provizi z každého profinancovaného zařízení a tím navýšení vlastního obratu. Pro své zákazníky mají možnost zajistit kvalitní hardware rychle a snadno, pravidelnou obměnu hardwaru u jejich zákazníků nebo možnost zpětného odkupu profinancovaných zařízení.

Investice do informačních technologií mají v posledních letech vzrůstající tendenci a dá se očekávat, že tento trend bude pokračovat, a dokonce se i zrychlovat. V roce 2020 dosáhly celkové investice podniků a veřejné správy do ICT vybavení a softwaru 245 miliard korun. Ve vztahu k celkové výkonnosti naší ekonomiky jsou investice do ICT v Česku výrazně nad průměrem zemí EU a dosahují kolem 4 % HDP (v roce 2018 to bylo 4,3 % HDP).

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment