Proficomms: Jak navrhnout levně kvalitní bezdrátovou síť

Proficomms Jak navrhnout levně kvalitní bezdrátovou síť

RESELLER CHANNEL NETWORK NEWSPROFIcomms: Zveme Vás na seminář, kde se seznámíte s bezdrátovým řešením Edge-Core Networks a softwarem pro návrh bezdrátových sítí Ekahau. Dozvíte se, jak vybrat a navrhnout vhodnou Wi-Fi pro střední a větší firemní sítě, ale také jaké jsou trendy ve Wi-Fi a jak se bude v následujících letech Wi-Fi rozvíjet.

Během semináře budete mít možnost si ověřit, že konfigurace a management WiFi Edge-Core je intuitivní a přehledný. Součástí budou také ukázky technologií a reálná data z instalací. Produkty Edge-Core se mohou pochlubit řadou významných referencí nejen celosvětově, ale i v České republice a na Slovensku. K dispozici budou členové zahraničního týmu Edge-Core, kteří jsou zodpovědní za vývoj produktů, se kterými můžete debatovat i na téma budoucího vývoje WiFi.

Pro koho je seminář určený?

Pro instalační firmy, systémové integrátory a všechny společnosti či státní instituce, které potřebují provozovat kvalitní bezdrátové připojení v oblastech podnikových sítí, hotelnictví, zdravotnictvi, školství, stadionů, velkých skladovacích prostor a míst s vysokou koncentraci lidí.

Datum: 25.6.2019
Čas: od 10:30 do 15:30 hod.
Místo: Praha – hotel Occidental****

Registrujte se ZDE

Související články

Leave a Comment