Proběhla tradiční ATC RoadShow na Slovensku

ATC roadshow Slovensko

Společnost AT Computers projela po Česku napříč i Slovenskem se svou tradiční ATC RoadShow. Začátkem června přijela za slovenskými resellery do 3 měst.

Jako v minulých ročnících, i tentokrát ATC přivezlo vendory známých i méně známých značek do Košic, Banské Bystrice a Žiliny. Ti během krátkých, ale efektivních prezentací promluvili o novinkách v produktech či službách – zastoupeny byly značky i-tec, Avacom, Honeywell, OWA Armor, TP-Link, Epson, BenQ, D-Link a Axagon. Nechyběla ani přednáška ATC o projektech X-Play a X-Diablo či o vývoji trhu. Na konci byli aktivní účastníci odměněni cenami z tomboly, losovalo se také o exkluzivní rum a o ceny TP-Link.

ATCLetošní 14. ročník ATC RoadShow navštívilo celkem téměř 450 resellerů, z toho na Slovensku to bylo na 144 unikátních resellerů. „Rád bych poděkoval všem účastníkům a také vendorům a obchodníkům ATC za jejich pracovní nasazení. Dle ohlasů resellerů jde o akce inspirující, motivující i mnohdy odkrývající nové směry, komodity, produkty. A o to nám jde v této akci nejvíce – ukazovat možné další směry a čerpat podněty od resellerů“, shrnul Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment