Počítače z ATC jsou Autopilot ready

ATC Windows autopilot ready

Počítače značek Comfor, Triline a Premio v distribuci ATC dodávané s originálním operačním systém Windows 11 Pro jsou „Autopilot ready“.

Pokud organizace využívá tuto službu od společnosti Microsoft, stačí následně počítač vybalit a zapnout. Windows Autopilot ho nakonfiguruje z cloudu pomocí několika kroků.

Windows Autopilot umožňuje uživatelům sledovat, jak konfigurace probíhá.

Díky přizpůsobení a jednoduchému nastavení můžete vytvořit lepší uživatelské prostředí.

Zařízení nasazená pomocí Windows Autopilotu můžete připojit ke službě Azure Active Directory a ke správě mobilních zařízení.

Režim řízený uživatelem

Pomocí Windows Autopilotu můžete koncovým uživatelům usnadnit nastavení nových zařízení, není tedy nutné, aby to prováděli IT specialisté.

Režim automatického nasazení

Nasaďte Windows 11 na kiosek, digital signage nebo sdílené zařízení s minimální nebo žádnou interakcí.

Podpora pro stávající zařízení

Můžete snadno nasazovat nejnovější verzi Windows 11 na stávající zařízení – i s nainstalovanými aplikacemi a synchronizovanými profily, aby uživatelé mohli hned pokračovat v práci.

Resetování Windows Autopilotu

Můžete odebrat osobní soubory, aplikace a nastavení a znovu použít původní nastavení zařízení, přičemž můžete zachovat identitu tohoto zařízení v Azure AD. To je ideální postup, když chcete zařízení využít pro dalšího uživatele.

Stránka stavu registrace

ATCUjistěte se, že jsou zařízení plně nakonfigurovaná, zabezpečená a vyhovují požadavkům na dodržování předpisů, než k nim uživatelé získají přístup.

Produktové info:
Petr Rakus, product manager PC vyráběných v ATC, tel. +420 737 229 804, rakus@atcomp.cz

Související články

Leave a Comment