PC od ATC jsou „Autopilot ready“

Autopilot

Novou technologii Windows Autopilot, využívá ve svých počítačích, jako první lokální výrobce v ČR, společnost AT Computers. A to nejen u nově vyrobených PC, ale umí technologii nastavit i zpětně k PC vyrobeným třeba i o měsíce dříve.

ATCPočítače značek Autocont, Comfor, Triline, Premio a X-Diablo vyráběných společností AT Computers s originálním operačním systém Windows 10 Pro (případně Edu či Enterprise) jsou nyní „Autopilot ready“. ATC tak dokáže svým zákazníkům poskytnout bezplatně potřebné atributy pro Microsoft Intune ve formátu .csv souboru. Zákazníci pak mohou tento soubor použít pro registraci a implementaci technologie Windows Autopilot, která výrazně ulehčuje IT pracovníkům dálkové nastavení a správu nových zařízení. PC již nemusí cestovat do rukou správce IT ve firmě, škole apod., ale díky Windows Autopilotu ho dokáže nastavit na dálku pomocí cloudových služeb.

„Technologie Windows Autopilot významně zrychluje a ulehčuje proces nasazení nových zařízení ve firmě jak zaměstnancům, tak hlavně IT oddělení. V současné době se tato technologie stává běžnou součástí zadání výběrových řízení na nákup nového HW.“, říká Petr Klement, Partner Sales Executive ze společnosti Microsoft.

Počítače vyráběné v ATC má na starosti produktový manažer Petr Rakus (rakus@atcomp.cz).

Více informací najdete na http://www.atcomp.cz/ a na aka.ms/windowsautopilot.

TZ
@Jana Efmertová

Související články

One Thought to “PC od ATC jsou „Autopilot ready“”

Leave a Comment