Pavel Zaal povede Cisco divizi v Tech Data

Pavel Zaal

Tech Data Česká republika rozšiřuje svůj tým o Pavla Zaala, který převezme vedení divize Cisco s platností od 1. ledna 2020. Pavel Zaal před zahájením spolupráce s Tech Data zastával pozice, které byly vždy spojeny s řízením obchodu a jednotlivých týmů. Jeho pracovní zkušenosti se opírají primárně o oblasti Telco/Digital development a IT. V jednotlivých oblastech zastával manažerské pozice s primárním zaměřením na zákazníka. Věnoval se i rozvoji jak služeb a produktů, tak týmů a segmentů, které řídil. Posledním působištěm, odkud Pavel Zaal do Tech Data přichází, byla společnost Anect.

„Tech Data patří mezi globální lídry v distribuci, a to je pro mě velkým lákadlem. Věřím, že budu moci využít své zkušenosti jak v úrovni péče o partnery a plnění jejich požadavků, tak především v komunikaci s vendorem, tedy společností Cisco,“ řekl Pavel Zaal, Business Unit Manager pro Cisco ve společnosti Tech Data.

„Díky tomuto kroku dojde k posílení naší pozice a aktivit týkajících se distribuce Cisco řešení v České republice o nové zkušenosti, které Pavel přináší,” řekl Pavel Salák, generální ředitel společnosti Tech Data česká republika. „Cisco je jeden z našich klíčových dodavatelů a já mám velkou radost, že můžeme celý tým posílit o dalšího zkušeného manažera,“ doplnil Salák.

Související články

Leave a Comment