Navštivte tradiční ATC RoadShow 2022

ATC Roadshow 2022

Společnost AT Computers již tradičně vyrazí na svou ATC RoadShow a přivítá resellery v 6 městech České republiky.

ATC s vendory uvítají zákazníky v úterý 26. dubna v Praze, ve středu 27. dubna v Brně, ve čtvrtek 28. dubna v Ostravě a pak další týden v úterý 3. května v Plzni, ve středu 4. května v Liberci a ve čtvrtek 5. května v Pardubicích. Účast je pro resellery zcela zdarma, jen je potřeba registrovat se přímo na stránkách www.atcomp.cz.

ATComputers logoOpět tak můžete těšit na celodenní program plný krátkých, ale informacemi nabitých prezentací obchodních partnerů z řad předních výrobců a dodavatelů ATC, jmenovitě jde o zástupce značek i-tec, AVACOM, Synology, OWA Armor, Virtuos, TP-Link, SIL, EPSON, Jabra, Cisco, QNAP, Microsoft, ASUS, iiyama a D-Link, a samozřejmě nebudou chybět ani novinky z ATC či závěrečná tombola.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC k roadshow dodává: „Jsme skutečně velmi rádi, že se s našimi zákazníky můžeme opětwa setkat osobně a můžeme jim přivézt nové informace, inspiraci a energii pro další společný business. Novinek je víc než dost, tak všechny srdečně zvu – přijďte se za námi podívat!“.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment