Kyocera získala ocenění za průmyslovou technologii

Kyocera Document Solutions získala ocenění

Společnost Kyocera Document Solutions získala 70. Cenu za průmyslovou technologii (70th Industrial Technology Award). Tato cena je sponzorována Asociací průmyslového výzkumu sídlící v japonské Ósace.

Ceny za průmyslové technologie jsou udělovány organizacím, které jsou členy Asociace průmyslového výzkumu v Ósace, propagují vědu a moderní technologie a podporují rozvoj mladých inženýrů a výzkumných pracovníků. Pro společnosti, které získaly toto čestné členství, jsou výzkum, vývoj i budoucí iniciativy rozvoje industrializace klíčovými.

Cenu kategorie „Technologie údržby tiskových hlav pomocí systému dodávek čisticích roztoků“ získala Kyocera Document Solutions s nově založenou obchodní jednotkou, která působí na japonském trhu od března 2020. Tisková hlava tiskárny TASKalfa Pro 15000c je průkopníkem této automatizované technologie, kterou bude Kyocera nadále dlouhodobě vyvíjet. Podstatou je udržovat kvalitu výstupu inkoustové tiskárny díky suchému povrchu tiskové hlavy a zároveň odstraňovat inkoust a nečistoty tak, aby tiskárna zůstala čistá. Jedná se o unikátní čisticí řešení, které rozpouští vysušený inkoust a je aplikováno na tiskovou hlavu. Čisticí roztok je přiváděn ze speciální trysky na konci hlavy ke stěrce, která následně otírá povrch tiskové hlavy. Tímto způsobem Kyocera dosáhla toho, že TASKalfa Pro 15000c dokáže bez servisní údržby tiskových hlav vytisknout až 60 milionů stránek formátu A4.

Související články

Leave a Comment