Infoblox kupuje SnapRoute

Infoblox kupuje SnapRoute

Společnost Infoblox se vydala cestou výrazného posílení v oblasti cloudových řešení – zakoupila společnost SnapRoute, která vyvinula Cloud-Native Network Operating System. Jde o první systém svého druhu na světě. Infoblox si od tohoto kroku slibuje výrazné posílení vlastního řešení, cloudové platformy BloxOne.

Díky akvizici technologií SnapRoute urychlí Infoblox vývoj a distribuci dalších doplňků a služeb k platformě. Zároveň se tak připravuje na budoucnost, která bude podle analytiků ve znamení cloudu a SaaS. Řešení tak nabídne zákazníkům flexibilní a snadno škálovatelnou službu na míru jejich potřebám.

„Uvědomujeme si, že budoucnost je v cloudu a pro splnění požadavků zákazníků na flexibilitu, škálovatelnost, přizpůsobivost, zvýšenou bezpečnost a rychlost bude stále důležitější, aby síťové a bezpečnostní služby byly nativní,“ okomentoval akvizici Jesper Andersen, prezident a generální ředitel společnosti Infoblox.

„Vybudování cloudové platformy je nezbytné pro poskytování škálovatelných a flexibilních služeb, které podniky dnes vyžadují,“ řekl Dom Wilde, generální ředitel SnapRoute. „Infoblox je jedinou společností, která investovala do vybudování skutečně nativní cloudové platformy pro síťové a bezpečnostní služby, které doplňují to, co jsme vytvořili ve SnapRoute.“

 

Související články

Leave a Comment